Zapisy na WarszTaty do 30 listopada 2019

TATO  CO  TY  NA  TO ???
                        Drogi Tato,
    każdy ojciec pragnie, żeby jego dziecko rozwijało swój potencjał. Ty również należysz do grona tych ojców, dlatego zapraszam Cię na warsztat Tato.Net w dniu 7 grudnia 2019 roku w godzinach 9:00 – 18:00 do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łasku ul. Mickiewicza 6, mając nadzieję, że czas spędzony w kręgu ojców, którzy chcą być bohaterami dla własnych dzieci zaowocuje poszerzeniem wiedzy, kompetencji wychowawczych, zdobyciem nowych inspiracji oraz podjęciem trafnych decyzji w Twoim ojcowskim planie działania.
    Warsztat Tato.Net  Bliżej – pełna łączność ma na celu zainspirowanie ojców do pogłębienia ich relacji z dzieckiem. Zajęcia są oparte na czterech elementarnych filarach odpowiedzialnego ojcostwa: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość. Uczestnicy warsztatu otrzymają narzędzia do tworzenia indywidualnego profilu swojego ojcostwa oraz planu działania – efektywnego ojcowania.
    Badania statystyczne wskazują na fakt, że 86% rodzin, w których wychowują się dzieci z niepełnosprawnością ulega rozpadowi. Przyczyny tego zjawiska są złożone, ale z całą pewnością należy stwierdzić, że nasze ojcowskie zaangażowanie w wychowanie, rehabilitację i edukację naszych dzieci wzmacnia i promuje rodzinę jako podstawową komórkę społeczną, która jest najlepszym miejscem dla rozwoju naszych dzieci.
    Jeżeli jesteś ojcem dziecka posiadającego dysfunkcje lub niepełnosprawność, to Twoje ojcowanie – tak jak i moje - niejednokrotnie wystawiane jest na próbę. Warsztat Bliżej – pełna łączność został przygotowany z myślą, by pomóc pokonywać wyzwania, jakie stoją przed ojcami w XXI wieku. Dla mnie warsztat Tato.Net, który przeżyłem po raz pierwszy 3 lata temu, stał się szansą wzmocnienia i rozwoju moich ojcowskich kompetencji dając impuls do bycia najlepszym tatą dla mich dzieci (nie jest to przechwalanie się, ale opinia moich dzieci, na którą jako tata ambitnie pracuję od 3 lat).
Organizator lokalny inicjatywy Tato.Net: 
                                Robert Rusiniak*
Zapisy na WarszTaty do 30 listopada 2019  pod numerem telefonu  509 048 797
Koszt po stronie uczestnika 30zł (płacimy za obiad i serwis kawowy w trakcie warsztatu)

Więcej na stronie 
https://tato.net/wydarzenia/lask/ 

Organizator Robert Rusiniak*
Rogóźno 74a; 98-170 Widawa
tel. 509 048 797
e-mail: rusiniakrobert@gmail.com